0
 
 
ADVENTNÍ KONCERT


NEDĚLE 8. 12. OD 17 hod. v KND

I když to podle počasí moc nevypadá, Vánoce se blíží. A pokud se chcete už teď naladit vánočně, přijďte se podívat na adventní koncert, který se tentokrát koná v KND. Program připravují žáci z hudebního a tanečního oboru, ale - věřte nevěřte -můžete se podílet i vy. Na závěr totiž zazní pásmo vánočních koled v podání dětského sboru a malé zpěvačky už se těší, že se zapojíte. Do svého vystoupení proto zařadily i koledy, které určitě znáte. Těšíme se na vás! Dobrovolné vstupné bude tentokrát věnováno na obnovu varhan v kostele Narození Páně.

 

VÍCE ZDE
KUPKA NÁS NEZASKOČIL


OBRAZ S HUDBOU

Žáci berou prázdniny jako odpočinek a jejich hudební nástroje většinou „odpočívají v pokoji“. Zářijový rozjezd tak nebývá úplně snadný. A vystupovat na veřejnosti? Takřka vražedné. Naštěstí jsou naši žáci a učitelé připraveni vždy a na všechno, takže zářijové hraní na nádvoří zvládli bravurně. (Děkujeme!) A komu hráli a zpívali? Všem, kdo se přišli v sobotu 21. 9. podívat na vernisáž originálu obrazu Františka Kupky - Plochy příčné II. 

VÍCE ZDE
ZVÝŠENÍ KVALITY VÝUKY V ZUŠ OPOČNO
Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových
kompetencích.
Registrační číslo: CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/0009729. Celková výše
podpory: 733 488,- Kč.
VÍCE ZDE

BYLA TO DŘINA...

AKORDEONOVÁ SOUTĚŽ

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti. To říkali naši předkové a platí to i dnes. P. učitelka Martina Ulmanová se svými dvěma svěřenci naplánovala účast v krajském kole akordeonové soutěže, a tak dřeli a dřeli. Vyplatilo se. Filip Ulman a Kristýna Chadimová soutěžili v komorní hře a jejich kombinace – akordeon s příčnou flétnou – je vskutku nezvyklá. Nejen díky jí, ale především bezchybnému výkonu získali krásné 2. místo. Paní učitelce a Kristýně s Filipem děkujeme a posíláme veeelkou gratulaci.

Fotky jsou ze zkoušek, při nichž ještě netušili, že na ně čeká 2. místo.Přiložené fotografie:

 
          All rights reserved ZUŠ Opočno designed by otherwise.cz