0
 
 
"TALENTOVKY"

TALENTOVÉ ZKOUŠKY - 30. 5.

Talentové zkoušky do oboru hudebního, tanečního, výtvarného a literárně-dramatického proběhnou ve čtvrtek 30. května 2019 od 13.30 do 16.30 hodin v budově ZUŠ. Zároveň proběhnou talentové zkoušky do souboru mažoretek. Upozornění: pro soubor mažoretek je podmínkou výuka v tanečním oboru!

 

VÍCE ZDE
KONCERT NA DEN UČITELŮ

JARNÍ KONCERT

Tak jak to vlastně bylo? Koncert ke dni učitelů, nebo Jarní koncert??? Zkrátka náhoda. Jarní koncert pořádá ZUŠ každoročně, tentokrát to vyšlo přesně na den učitelů - 28. března. A řekněte sami – mohou učitelé dostat krásnější dárek než radost z výsledků své práce? Úžasné bylo, že všem dětem se jejich vystoupení povedla, a tak radost panovala na všech stranách – u žáků, učitelů, a také v hledišti. Jsme velmi rádi, že diváků přišlo moc a moc. Všichni se mohli přesvědčit, že koncerty našich žáků stojí za zhlédnutí. Závěrem – jaro jsme přivítali - jaro budiž pochváleno - jaro si všichni vychutnejte!!!

VÍCE ZDE
KARLOVY VARY

SKŘIVÁNEK PŘINESL 2. MÍSTO

Všichni, kdo se účastnili skřivánčího klání v Opočně, viděli, že konkurence je veliká. Což teprve v Karlových Varech, kam se sjíždějí talenty z celé repubiky. Už sama účast je úspěchem. Děkujeme Anežce Michlové a Elišce Matoušové, že nás jely reprezentovat. A obrovská gratulace patří Elišce, která si v muzikálovém zpěvu vyzpívala 2. místo!!!! 

VÍCE ZDE
BYLA TO DŘINA...

AKORDEONOVÁ SOUTĚŽ

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti. To říkali naši předkové a platí to i dnes. P. učitelka Martina Ulmanová se svými dvěma svěřenci naplánovala účast v krajském kole akordeonové soutěže, a tak dřeli a dřeli. Vyplatilo se. Filip Ulman a Kristýna Chadimová soutěžili v komorní hře a jejich kombinace – akordeon s příčnou flétnou – je vskutku nezvyklá. Nejen díky jí, ale především bezchybnému výkonu získali krásné 2. místo. Paní učitelce a Kristýně s Filipem děkujeme a posíláme veeelkou gratulaci.

Fotky jsou ze zkoušek, při nichž ještě netušili, že na ně čeká 2. místo.

VÍCE ZDE
PROJEKTOVÉ DNY

PŘEDSTAVILY SE AKORDEONY

Hned několik druhů akordeonů se představilo na únorovém projektovém dnu. Našim žákům se na nich věnovala nejen jejich učitelka Martina Ulmanová, ale také akordeonistka Evženie Červenková. Zkušená učitelka a členka skupiny Nešlapeto provázela naše žáky po celý projektový den. „Jsou velmi šikovné, dobře se mi s nimi pracovalo,“ zhodnotila společně strávený čas akordeonistka. Na závěrečném koncertě dětem předvedla hru na několik druhů akordeonů, k muzicírování se připojil i kytarista Milan Pergner.

VÍCE ZDE
VÝSTAVA V KNIHOVNĚ

KNIHOVNA PLNÁ BALÓNŮ

Opočenská knihovna je plná létajících balónů, za které vděčíme dětem z výtvarného oboru. Až si půjdete vypůjčit knížky, nezapomeňte se na balóny podívat, protože jsou pořádně veselé. Jak jinak, když se na svět dívají z výšky a vůbec si nepřipouští pozemské starosti. Přejeme vám, aby se vám to mezi nimi povedlo také!!! (K vidění tu budou až do června).VÍCE ZDE
ZVÝŠENÍ KVALITY VÝUKY V ZUŠ OPOČNO
Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových
kompetencích.
Registrační číslo: CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/0009729. Celková výše
podpory: 733 488,- Kč.
VÍCE ZDE

KONCERT NA DEN UČITELŮ

JARNÍ KONCERT

Tak jak to vlastně bylo? Koncert ke dni učitelů, nebo Jarní koncert??? Zkrátka náhoda. Jarní koncert pořádá ZUŠ každoročně, tentokrát to vyšlo přesně na den učitelů - 28. března. A řekněte sami – mohou učitelé dostat krásnější dárek než radost z výsledků své práce? Úžasné bylo, že všem dětem se jejich vystoupení povedla, a tak radost panovala na všech stranách – u žáků, učitelů, a také v hledišti. Jsme velmi rádi, že diváků přišlo moc a moc. Všichni se mohli přesvědčit, že koncerty našich žáků stojí za zhlédnutí. Závěrem – jaro jsme přivítali - jaro budiž pochváleno - jaro si všichni vychutnejte!!!Přiložené fotografie:

 
          All rights reserved ZUŠ Opočno designed by otherwise.cz