0
 
 
ADVENTNÍ KONCERT


NEDĚLE 8. 12. OD 17 hod. v KND

I když to podle počasí moc nevypadá, Vánoce se blíží. A pokud se chcete už teď naladit vánočně, přijďte se podívat na adventní koncert, který se tentokrát koná v KND. Program připravují žáci z hudebního a tanečního oboru, ale - věřte nevěřte -můžete se podílet i vy. Na závěr totiž zazní pásmo vánočních koled v podání dětského sboru a malé zpěvačky už se těší, že se zapojíte. Do svého vystoupení proto zařadily i koledy, které určitě znáte. Těšíme se na vás! Dobrovolné vstupné bude tentokrát věnováno na obnovu varhan v kostele Narození Páně.

 

VÍCE ZDE
KUPKA NÁS NEZASKOČIL


OBRAZ S HUDBOU

Žáci berou prázdniny jako odpočinek a jejich hudební nástroje většinou „odpočívají v pokoji“. Zářijový rozjezd tak nebývá úplně snadný. A vystupovat na veřejnosti? Takřka vražedné. Naštěstí jsou naši žáci a učitelé připraveni vždy a na všechno, takže zářijové hraní na nádvoří zvládli bravurně. (Děkujeme!) A komu hráli a zpívali? Všem, kdo se přišli v sobotu 21. 9. podívat na vernisáž originálu obrazu Františka Kupky - Plochy příčné II. 

VÍCE ZDE
ZVÝŠENÍ KVALITY VÝUKY V ZUŠ OPOČNO
Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových
kompetencích.
Registrační číslo: CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/0009729. Celková výše
podpory: 733 488,- Kč.
VÍCE ZDE

KONCERT NA DEN UČITELŮ

JARNÍ KONCERT

Tak jak to vlastně bylo? Koncert ke dni učitelů, nebo Jarní koncert??? Zkrátka náhoda. Jarní koncert pořádá ZUŠ každoročně, tentokrát to vyšlo přesně na den učitelů - 28. března. A řekněte sami – mohou učitelé dostat krásnější dárek než radost z výsledků své práce? Úžasné bylo, že všem dětem se jejich vystoupení povedla, a tak radost panovala na všech stranách – u žáků, učitelů, a také v hledišti. Jsme velmi rádi, že diváků přišlo moc a moc. Všichni se mohli přesvědčit, že koncerty našich žáků stojí za zhlédnutí. Závěrem – jaro jsme přivítali - jaro budiž pochváleno - jaro si všichni vychutnejte!!!Přiložené fotografie:

 
          All rights reserved ZUŠ Opočno designed by otherwise.cz