JARO S HUDBOU

JARNÍ KONCERT

Hudba a tanec vás jarně naladí ve čtvrtek 28. března. Zveme vás všechny na jarní koncert, který začne v 18 hodin v KND. Hudba a tanec je určitě nejlepším způsobem přivítání jarních slunečných dnů, takže neváhejte a přijďte. Těšíme se na vás.

KARLOVARSKÝ SKŘIVAN

DVĚ ŽÁKYNĚ JSOU U TOHO!!!

Nejenže jsou u toho, ale jsou přímo účastnicemi. V Opočně si dosáhly na nejvyšší příčku s postupem Anežka Michlová v kategorii populární zpěv a Eliška Matoušová. Ta dokonce dvakrát – první místo získala v kategorii populární zpěv a v kategorii klasický zpěv. Karlovarská soutěž je čeká v úterý a ve středu (19. a 20. března), tak jim držíme palce a hlavně přejeme dobrou náladu. Ať si v Karlových Varech naplno užijí pocit, že úspěchem je už samotná účast!!! (A nezapomeňte si užít i první jarní den - snad slunečný!!!).

(fotka je z Opočna, děkujeme za ni webovkám ZŠ Opočno, kde najdete další)

PROJEKTOVÉ DNY

PŘEDSTAVILY SE AKORDEONY

Hned několik druhů akordeonů se představilo na únorovém projektovém dnu. Našim žákům se na nich věnovala nejen jejich učitelka Martina Ulmanová, ale také akordeonistka Evženie Červenková. Zkušená učitelka a členka skupiny Nešlapeto provázela naše žáky po celý projektový den. „Jsou velmi šikovné, dobře se mi s nimi pracovalo,“ zhodnotila společně strávený čas akordeonistka. Na závěrečném koncertě dětem předvedla hru na několik druhů akordeonů, k muzicírování se připojil i kytarista Milan Pergner.

VÝSTAVA V KNIHOVNĚ

KNIHOVNA PLNÁ BALÓNŮ

Opočenská knihovna je plná létajících balónů, za které vděčíme dětem z výtvarného oboru. Až si půjdete vypůjčit knížky, nezapomeňte se na balóny podívat, protože jsou pořádně veselé. Jak jinak, když se na svět dívají z výšky a vůbec si nepřipouští pozemské starosti. Přejeme vám, aby se vám to mezi nimi povedlo také!!! (K vidění tu budou až do června).

VÍTALI JSME ROK 2019

NOVOROČNÍ KONCERT

Novoroční koncert proběhl ve čtvrtek 24.1. v KND. Podílely se tři obory. Hlavními protagonisty byli žáci a žákyně hudebního a tanečního oboru, vystoupení svých 'kolegů a kolegyněk' slovem provázeli naši uvaděči z řad LDO. Povedlo se, v divácké obci panovala spokojenost – děkujeme za návštěvu a potlesk.

Více fotek na zusopocno.rajce.net.

Přiložené soubory:

fileInformace o financování projektu