0
 
 
ABSOLVENTSKÝ KONCERT

ABSOLVENTI MĚLI ÚSPĚCH

Zaslouženého potlesku se dočkali všichni žáci, kteří se ve středu 22.6. představili na absolventském koncertě. Přejme jim ho, určitě to je hezké vykročení do prázdnin. Děkujeme všem našim žákům a učitelům, a samozřejmě také hostům – saxofonovému kvartetu z Dobrušky. 

VÍCE ZDE
HURÁ AKCE


PONDĚLÍ 29.6. OD 18 HOD.

Skupina My vám taky rozjíždí bleskovou akci: v pondělí 29.6. bude hrát na Trčkově náměstí. Víc zatím nevíme, jen to, že začnou v 18 hodin. A také to, že vlastně nic víc vědět nemusíme, protože jsou vždycky výborní. Takže přijďte na ně, nebudete litovat!!!

(Foto - rok 2015. Teď jsou úplně stejně skvělí, ne-li skvělejší J.)

VÍCE ZDE
ZVÝŠENÍ KVALITY VÝUKY V ZUŠ OPOČNO
Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových
kompetencích.
Registrační číslo: CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/0009729. Celková výše
podpory: 733 488,- Kč.
VÍCE ZDE

JAK DOPADL POPOVÝ KONCERT?

TĚŽKO NA CVIČIŠTI, LEHKO NA BOJIŠTI

„To snad není pravda,“ rozdýchávala výkony některých svých žáků učitelka zpěvu Petra Flígrová. Naštěstí se její reakce týkala generálky. Takže ti, jejichž výkony Petra Flígrová musela rozdýchat, dostali patřičné pokyny a na samotném koncertě už ze sebe vydali VŠICHNI VŠECHNO. Tomu odpovídal výsledek a publikum nešetřilo chválou. Krásný zpěv, barevná sladěnost a nápadité choreografie, které vystoupení zpěvaček a zpěváků doplňovaly, sečteno a podtrženo – Popový koncert 10. června 2014 dopadl na výbornou!Přiložené fotografie:

 
          All rights reserved ZUŠ Opočno designed by otherwise.cz