0
 
 
TANEČNÍ VYSTOUPENÍ 2022

SLÍBENÉ FOTKY Z VYSTOUPENÍ

Chcete si při nadcházejícím podzimu připomenout čas, kdy nás čekalo léto? Pokud ano, přinášíme fotky z vystoupení tanečního oboru. Přinášíme je sice s mírným skluzem, za který se omlouváme, nicméně na své kráse nic neztratily. Mnohem více jich najdete na http://zusopocno.rajce.idnes.cz/, přejeme hezké podívání. 

VÍCE ZDE
ÚPLATA ZA VZDĚLÁNÍ 2022/23


PLATBY NA 1. POLOLETÍ

15. 9. jsme rozeslali převodní příkazy k platbám. Pokud jste zaplatili předčasně, příkazu si už nevšímejte. Pokud jste příkaz nedostali, mohla se vloudit chybička do mailové adresy, ozvěte se. Další info – zkusili jsme novinku – sloučit všechny předměty jednoho dítěte do jedné platby. Nevíme, zda to bude fungovat správně, pokud máte jakékoliv pochybnosti, ozvěte se. Chcete zaplatit v hotovosti? Ozvěte se.

KONTAKT: info@zusopocno.cz nebo tel. 739 145 521

VÍCE ZDE

OHLÉDNUTÍ ZA ČERVNEM

TANEČNÍ VYSTOUPENÍ 20.6.21

Opět byl zaplněný Kodymův národní dům, opět měly tanečnice úspěch. A jako vždy – tanec k divákům promlouval. O tom, jak je důležité porozumění. Porozumění mezi lidmi, porozumění mezi lidmi a přírodou, úcta ke všemu živému. Podívejte se na fotky, víc jich najdete na https://zusopocno.rajce.idnes.cz/Přiložené fotografie:

 
          All rights reserved ZUŠ Opočno designed by otherwise.cz