0
 
 
ABSOLVENTSKÝ KONCERT

ABSOLVENTI MĚLI ÚSPĚCH

Zaslouženého potlesku se dočkali všichni žáci, kteří se ve středu 22.6. představili na absolventském koncertě. Přejme jim ho, určitě to je hezké vykročení do prázdnin. Děkujeme všem našim žákům a učitelům, a samozřejmě také hostům – saxofonovému kvartetu z Dobrušky. 

VÍCE ZDE
HURÁ AKCE


PONDĚLÍ 29.6. OD 18 HOD.

Skupina My vám taky rozjíždí bleskovou akci: v pondělí 29.6. bude hrát na Trčkově náměstí. Víc zatím nevíme, jen to, že začnou v 18 hodin. A také to, že vlastně nic víc vědět nemusíme, protože jsou vždycky výborní. Takže přijďte na ně, nebudete litovat!!!

(Foto - rok 2015. Teď jsou úplně stejně skvělí, ne-li skvělejší J.)

VÍCE ZDE
ZVÝŠENÍ KVALITY VÝUKY V ZUŠ OPOČNO
Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových
kompetencích.
Registrační číslo: CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/0009729. Celková výše
podpory: 733 488,- Kč.
VÍCE ZDE

POPOVÝ KONCERT 2016

'Popáč' stál zato!

Popový koncert (neděle 5. 6.) byl úžasný, a pravdou je, že i při něm se dostavily chvilky dojetí. Do ZUŠ přicházejí malí caparti, čas plyne, a najednou tu jsou mladí lidé, kteří mají svůj výraz, mladí lidé, kteří dokážou sdělovat zpěvem, hudbou, tancem...

Učitelům pak chodí (a zaslouženě) děkovné smsky, část jedné odcituji. Takové poděkování patří všem dobrým učitelům.  

…nechtěl jsem hned po koncertě, protože jsem byl ještě naměkko, ale dovol mi ti pogratulovat a zároveň moc a moc poděkovat za úžasný zážitek na dnešním koncertě. A také hlavně za to, že se naše děti nikde neflákají a dělají nám radost. Jsi skvělá učitelka a zároveň pro ně druhá máma, která je připravuje a připravila do toho muzikantského života. Patří ti za to moc a moc velký dík. Byl jsem nadšený.Přiložené fotografie:

 
          All rights reserved ZUŠ Opočno designed by otherwise.cz