0
 
 
ABSOLVENTSKÝ KONCERT

ABSOLVENTI MĚLI ÚSPĚCH

Zaslouženého potlesku se dočkali všichni žáci, kteří se ve středu 22.6. představili na absolventském koncertě. Přejme jim ho, určitě to je hezké vykročení do prázdnin. Děkujeme všem našim žákům a učitelům, a samozřejmě také hostům – saxofonovému kvartetu z Dobrušky. 

VÍCE ZDE
HURÁ AKCE


PONDĚLÍ 29.6. OD 18 HOD.

Skupina My vám taky rozjíždí bleskovou akci: v pondělí 29.6. bude hrát na Trčkově náměstí. Víc zatím nevíme, jen to, že začnou v 18 hodin. A také to, že vlastně nic víc vědět nemusíme, protože jsou vždycky výborní. Takže přijďte na ně, nebudete litovat!!!

(Foto - rok 2015. Teď jsou úplně stejně skvělí, ne-li skvělejší J.)

VÍCE ZDE
ZVÝŠENÍ KVALITY VÝUKY V ZUŠ OPOČNO
Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových
kompetencích.
Registrační číslo: CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/0009729. Celková výše
podpory: 733 488,- Kč.
VÍCE ZDE

PORCINKULE TROCHU JINAK


POHLAZENÍ OD VRCHOSLAVOVA KVARTETA

Na Porcinkuli už nejde o běžnou pestrost, spíš se dá mluvit o střídání světů. Zatímco Kupkovo náměstí nabízelo 21. století s jeho adrenalinem a hlučností, Trčkovo náměstí se vrátilo do dob minulých a nabídlo pravý staročeský jarmark. A je až s podivem, kolik lidí si šlo odpočinout právě do oné minulosti. Pokud měli štěstí a strefili se do správného okamžiku, mohli se zaposlouchat i do hudby v podání Vrchoslavova kvarteta, které je spojením žákyň ZUŠ Dobruška a Opočno. Nutno podotknout, že žákyň bývalých. Jejich cesty se však rozešly jen částečně, spojení přes hudbu totiž stále zůstává. Naštěstí! Protože úroveň, jaké dosáhly, je staví na roveň žáků konzervatoří. O tom se přesvědčili všichni, kdo navštívili během Porcinkule onen dávný a klidnější svět, který nabízelo Trčkovo náměstí.

 

Přinášíme několik fotografií z pátečního odpoledne, kdy jarmark teprve začínal. Už tehdy však bylo jasné, že Vrchoslavovo kvarteto bude i pro hlavní návštěvní vlnu skutečným pohlazením.Přiložené fotografie:

 
          All rights reserved ZUŠ Opočno designed by otherwise.cz