0
 
 
ABSOLVENTSKÝ KONCERT

ABSOLVENTI MĚLI ÚSPĚCH

Zaslouženého potlesku se dočkali všichni žáci, kteří se ve středu 22.6. představili na absolventském koncertě. Přejme jim ho, určitě to je hezké vykročení do prázdnin. Děkujeme všem našim žákům a učitelům, a samozřejmě také hostům – saxofonovému kvartetu z Dobrušky. 

VÍCE ZDE
HURÁ AKCE


PONDĚLÍ 29.6. OD 18 HOD.

Skupina My vám taky rozjíždí bleskovou akci: v pondělí 29.6. bude hrát na Trčkově náměstí. Víc zatím nevíme, jen to, že začnou v 18 hodin. A také to, že vlastně nic víc vědět nemusíme, protože jsou vždycky výborní. Takže přijďte na ně, nebudete litovat!!!

(Foto - rok 2015. Teď jsou úplně stejně skvělí, ne-li skvělejší J.)

VÍCE ZDE
ZVÝŠENÍ KVALITY VÝUKY V ZUŠ OPOČNO
Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových
kompetencích.
Registrační číslo: CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/0009729. Celková výše
podpory: 733 488,- Kč.
VÍCE ZDE

UMÍSTILI SE V KRAJSKÉM KOLE!

MĚLI BY Z VÁS RADOST!

Radost máme i my – trojice našich žáků se umístila v krajské soutěži ve hře na EKN (elektronické klávesové nástroje). Eva Hůlková, Kristýna Vaněčková a Lenka Váradiová si ve středu 16. března dojely do Hradce Králové pro ocenění. Jak kdyby se domluvily, každá získala ve své kategorii krásné třetí místo. Posíláme jim gratulaci, a paní učitelce Martině Ulmanové přejeme, ať vydrží. Na škole totiž vyučuje kromě kláves také akordeon, a nahoře se na ni asi domluvili – jsou vyhlášeny soutěže na klávesy i na akordeony. Jako většina učitelů, i ona prožívá s dětmi celou přípravu včetně konečného vystoupení, letos si to tedy užije naplno. J

Fotka na slaidru? Patří našim předchůdcům – učitelka Radana Kapuciánová (výuka klavíru) a ředitel Josef Kováříček (výuka akordeonu, klavírista a varhaník) na škole působili dlouhá léta, určitě by měli radost z každého našeho úspěchu.Přiložené fotografie:

 
          All rights reserved ZUŠ Opočno designed by otherwise.cz