0
 
 
ABSOLVENTSKÝ KONCERT

ABSOLVENTI MĚLI ÚSPĚCH

Zaslouženého potlesku se dočkali všichni žáci, kteří se ve středu 22.6. představili na absolventském koncertě. Přejme jim ho, určitě to je hezké vykročení do prázdnin. Děkujeme všem našim žákům a učitelům, a samozřejmě také hostům – saxofonovému kvartetu z Dobrušky. 

VÍCE ZDE
HURÁ AKCE


PONDĚLÍ 29.6. OD 18 HOD.

Skupina My vám taky rozjíždí bleskovou akci: v pondělí 29.6. bude hrát na Trčkově náměstí. Víc zatím nevíme, jen to, že začnou v 18 hodin. A také to, že vlastně nic víc vědět nemusíme, protože jsou vždycky výborní. Takže přijďte na ně, nebudete litovat!!!

(Foto - rok 2015. Teď jsou úplně stejně skvělí, ne-li skvělejší J.)

VÍCE ZDE
ZVÝŠENÍ KVALITY VÝUKY V ZUŠ OPOČNO
Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových
kompetencích.
Registrační číslo: CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/0009729. Celková výše
podpory: 733 488,- Kč.
VÍCE ZDE

NAŠE „MALÉ“ jedou do Jičína

POSTOUPILY!!!

Zázračné slůvko POSTOUPILY znamená, že naše nejmenší žákyně z tanečního oboru pojedou do Jičína. Na okresním kole přehlídky tanečních oborů ZUŠ (24. února) totiž jejich choreografie oslovila porotu natolik, že je „okamžitě a střelhbitě“ navrhla na přímý postup. Holčinám gratulujeme a moc se omlouváme, že nemáme z taneční přehlídky fotky. Přehlídka se konala v Opočně a my jsme měli plné ruce práce s organizací (v KND nám tančilo 145 tanečnic, to teda byla fuška!). Ale dopadlo to výborně, všem se v Opočně líbilo. Osazenstvo KND bylo úžasné, město vstřícné, děkujeme! A fotky? Nabízíme aspoň něco z loňských vystoupení tanečního oboru.Přiložené fotografie:

 
          All rights reserved ZUŠ Opočno designed by otherwise.cz