0
 
 
ABSOLVENTSKÝ KONCERT

ABSOLVENTI MĚLI ÚSPĚCH

Zaslouženého potlesku se dočkali všichni žáci, kteří se ve středu 22.6. představili na absolventském koncertě. Přejme jim ho, určitě to je hezké vykročení do prázdnin. Děkujeme všem našim žákům a učitelům, a samozřejmě také hostům – saxofonovému kvartetu z Dobrušky. 

VÍCE ZDE
HURÁ AKCE


PONDĚLÍ 29.6. OD 18 HOD.

Skupina My vám taky rozjíždí bleskovou akci: v pondělí 29.6. bude hrát na Trčkově náměstí. Víc zatím nevíme, jen to, že začnou v 18 hodin. A také to, že vlastně nic víc vědět nemusíme, protože jsou vždycky výborní. Takže přijďte na ně, nebudete litovat!!!

(Foto - rok 2015. Teď jsou úplně stejně skvělí, ne-li skvělejší J.)

VÍCE ZDE
ZVÝŠENÍ KVALITY VÝUKY V ZUŠ OPOČNO
Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových
kompetencích.
Registrační číslo: CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/0009729. Celková výše
podpory: 733 488,- Kč.
VÍCE ZDE

vánoční aranžování

„NEJRADĚJI BYCHOM SE K VÁM PŘIDALY!“

Ateliér RENATA, který se stal pro naše děti místem pravidelných „dílen“, lákal k tvoření i dospělé. Jak to bylo? V prvním prosincovém týdnu se do ateliéru Renata vydávali žáci výtvarného oddělení každé odpoledne. Měli tam k dispozici vše, z čeho se dá vytvořit vánoční dekorace, teplý a voňavý čaj, vládla pravá předvánoční atmosféra. A tak není divu, že se tvoření dařilo. A není divu, že návštěvnice - seniorky, které si sem zašly na svou pravidelnou siestu, se usmívaly a s trochou nostalgie povzdechly:  „NEJRADĚJI BYCHOM SE K VÁM PŘIDALY…“.

Více fotografií na http://vytvarkaopocno.rajce.idnes.cz/Vanocni_aranzovani_v_Atelieru_Renata_2014/Přiložené fotografie:

 
          All rights reserved ZUŠ Opočno designed by otherwise.cz